Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van értelme magyar mester...

Van értelme magyar mester után egy külföldi mesternek is?

Figyelt kérdés

Nemzetközi gazdálkodást mesteren vagyok jelenleg, de gondolkodtam rajta, hogy jó lenne külföldön is elvégezni egyet. Nekem Ausztria vagy Németország az, ahová nagyon szivesen kimennék, főleg a Bécsi Egyetem "Banking and Finance" képzése szimpatikus, ez angolul van meg ugye nincs is nagyon messze.

Nézegettem különböző posztgraduális képzéseket is, MBA-kat, de azok többmilliós tételek sajnos.



2021. aug. 9. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme.

Egyrészt a magyar egyetemek nem igazán híresek külföldön, másrészt a képzés alatt jó kapcsolatokat tudsz kiépíteni.

Sok helyen ráadásul csak egy éves a mesterképzés - azt nem tudom, hogy a kinézettek pont mennyik.

Amennyiben kint képzeled el a jövődet, szerintem nem hülyeség elvégezni egy kinti mestert is - pláne ha az nem ugyanarra fókuszál mint a jelenlegi mestered. Ó, és azt se szabad elfelejteni hogy vannak akik Magyarországon maradnak mégis két mestert csinálnak. Amennyiben van rá lehetőséged, szrintem élj vele

2021. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!