Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemzetközileg elismert belsőép...

Nemzetközileg elismert belsőépítészeti tanulmányok Angliában hogyan és hol egy érettségivel a kezemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Történetem egyszerűen s röviden. Itt élek Angliában 5 éve. Folyamatos dolgozás stb mellett nagyon szeretnék belsőépítészetet tanulni.

Kérdés : nemzetközileg elismert belsőépítészetet tanulni milyen lehetőségek vanak? Egyedül egyetem? Vagy esetleg valami más amit nemzetközileg elismernek s mégsem egyetem és sokat ér az életben? 23 éves lány vagyok, indulásra készen tanulás terén de szeretnék kis segítséget ehez.


Ha lenne tanácsotok esetleg tapasztalat nagyon szívesen fogadnám. Segítségeteket előre is köszönöm.



2021. szept. 22. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyetem, főiskola.
2021. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!