Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Londonban mennyibe kerül egy...

Londonban mennyibe kerül egy szemeszter jogi egyetemen?

Figyelt kérdés
Olyanokat láttam, hogy átszámítva kb. 4-5 millió forint, de lehet rosszul értelmeztem. Valóban ennyi?
2021. nov. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyinek nem tudsz utána járni, akkor én nem erőltetném a jogi kart, de lehet még a bölcsészt sem...
2021. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az hogy "olyanokat láttam" nem azt sugallja, hogy utána néztem?
2021. nov. 1. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy mondom, hogy te is megértsd. Nem voltál képes erről egyértelmű információt találni az egyetem oldalán. Itt nem igen fog neked senki bennfentes infót adni, csak azt tudják csinálni mint amit neked is kéne, felmenni az egyetem oldalára és megkeresni az infót.
2021. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem néztél utána eléggé, ha "olyanokat láttál" és nem tudod biztosra megmondani. A Brexit miatt megugrottak az árak, minden egyes egyetemi kurzus oldalán van egy olyan fül, hogy "Fees & Funding", tapasztalat alapján az ott feltüntetett ár nem viccből szokott ott lenni.
2021. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul értelmezted a weboldalon találtakat. Ugyanis a 4-5 millió forint az az otthoni, ergo UK diákoknak "jár". A külföldieknek drágább. Az, hogy mennyibe kerül, az az egyetemtől függ. Van ahol csak olyan 10-20%-al drágább, de van ahol lazán a duplája az otthoni díjnak a tandíj.
2021. dec. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!