Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik külföldi építészeti...

Melyik külföldi építészeti (nem építői) egyetemeket ajánlanátok figyelembe venni?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, nem tudom mennyire késő már ebben gondolkodni, hogy külföldön szeretnék tovább tanulni, de minden esetre meg szeretném próbálni. Építészeti karra szeretnék jelentkezni, lehetőleg a közelben (de persze semmi probléma nincs, ha nem közelről ajánlotok) - azt hallottam, Angliában van egy-kettő híresebb ilyen egyetem. A tandíjat is figyelembe kell vennem, úgy kérnék ötleteket.

2021. dec. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Se itthon se külföldön nem ajánlanám egyiket se.
2021. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mesterképzést csináltam Dániában, nekem nagyon tetszett. Az oktatás nyelve angol, tandíj nincs, sőt még ösztöndíjat is kaptunk a dán államtól.

A képzés gyakorlatias, korszerű, csoportmunka alapú.

Végzés eelott munkát is kaptam.


Sajnos alapképzés tekintetében nincsenek információim, annak utána kéne nézni.

2021. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

TU Wien

Bár azt hiszem, hogy itt csak német nyelvű Bachelor van. De nézz utána, nem vagyok benne biztos.

2022. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!