Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmusról tud mesélni aki...

Erasmusról tud mesélni aki tapasztalt? (BGE kereskedelem és marketing)

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 2. felevemet az egyetemen, eleg tudatlan vagyok hogy ez hogyan mukodik. Az erasmus es az erasmus+ kozott mi a kulonbseg? Melyik orszagba erdemes menni, lakhatast hogy oldjatok meg, mennyire nagy az esely ra hogy elfogadjak a jelentkezesem, akik kozepszintuen tudjak a nyelvet hogyan ertettek meg az orakat vagy szereztek jegyzeteket, hany kreditet kell felvenni. Igazabol ilyen szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi vagy barmi ami segithet. Eleg SOS a dolog, mert marcius 20-ig adhatom le a jelentkezesemet. Egyebkent legfokeppen Olaszorszagba szeretnek menni de barmit meghallgatok.

2022. márc. 2. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem erre az egyetemre járok, de Olaszországban voltam azt el tudom neked mondani (inkább privátban) hogy melyik oldalon keresztül találtam szállást. Kreditnek általában meg van adva egy minimum az itthoni egyetem által. Egy kicsivel többet érdemes elvenni, de nem sokkal, nehogy 2 szék közül a pad alá ess. (Pl. 20 a kötelező, de felveszel 40-et hogy biztos meglegyen és a végén nem tudod hova kapj.) Jelentkezésnél ha teljesíted a feltételeket attól függ hànyan akarnak menni rajtad kívül.
2022. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve az lenne meg a kerdesem, hogy csak egy vagy tobb helyet is lehet valasztani? Illetve egyedul kell kimennem vagy ha tobb embert valasztanak ki ugyanoda valahogy egymasra tudunk talalni?
2022. márc. 2. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A bge oldalán kellene megnézni, miért gyakorin kérded? Biztos hogy van nálatok is külügy meg erasmusos rész...itt ne várj válaszokat, 1. Nem új infók, 2. Minden egyetemen más partnerek vannak
2022. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!