Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen oldalon keressek...

Milyen oldalon keressek mesterképzéseket, ha svéd ingyenes online képezések érdekelnek a leginkább?

Figyelt kérdés

Már találtam 1-2 olyan egyetemet ahol van 1-1, 100%-ban online és ingyenes MSc svéd egyetemeken.

Sajnos nem nagyon találok többet, az oldal amit találtam nagyon hiányos..

Van a svédeknél olyan oldal, mint például Angliában a UCAS, ahol szinte minden egyetemi szakot meg lehet találni?


Másik kérdésem az lenne, hogy közületek csinált már valaki ilyen ingyenes online mestert külföldi egyetemen? Ha igen, hogy alakult, milyen volt? Láttam elég rankos egyetemeket is indítani ilyeneket.



2022. ápr. 14. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt, hogy ingyenes legyen a mesterképzés bárkinek online formában. Ha így lenne, az egész világ odajárna.
2022. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Svédországban minden EU-s diáknak ingyenes az egyetem. Találtam kettő olyat is, ami 100%-ban távoktatás, nem kell kampuszon megjelenni.

Csak szeretnék meggyőződni róla, hogy nincsen-e egy szimpatikusabb összetételű MSc program, ezért is lenne jó ha lenne egy olyan oldaluk a svédeknek, mint nálunk a felvi vagy UK-ban a UCAS.

2022. ápr. 14. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Antagning.se-n tudtommal minden programot, kurzust meg lehet találni és ki lehet választani azt is hogy csak az online dolgokat mutassa. A gond csak az, hogy a honlap svédül van szóval nem tudom mennyit érsz vele.. :/
2022. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Nagyon szépen köszönöm, ilyet kerestem 🤩

A svéd nyelv nem gond mert le google fordítózom a weboldalt 😅

Már találtam is pár angol nyelvű távoktatásos mesterképzést.

2022. ápr. 20. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni :) Sok sikert a tanulmányaidban!
2022. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!