Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megtennétek ti is bármit...

Megtennétek ti is bármit azért, hogy Roxfortban tanuljatok?

Figyelt kérdés

Én már évek óta ezt kívánom (sajnos elsőre csak akkor, amikor már elsőéves lettem volna Roxfortba), van amikor konkrétan majdnem elsírom magamat. Bár most már nagyjából felfogtam hogy kinőttem abból a korból, hogy levelet kapjak (jelenleg lennék ötödéves), de most meg néha abba reménykedek hogy visszakerülök valahogy az időbe, és kapok egy levelet, és ez az öt év csak "tévedés" volt. Bár mást is kívánnék így.


Én kerestem Harry Potteres táborokat, de nem találtam eddig még túl jót. Csak olyat hogy séta, meg kézműveskedés stb... Olyat, hogy egy hétig imitálják a Roxfortot, nem igazán.



2023. jan. 16. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen:) 19 éves létemre még mindig egy titkos álmom ez, de tudom hogy már soha nem leszek 11 éves kis boszorkány. Elmúltak sajnos azok az idők amikor még maximálisan hittem ebben.

Viszont én nem Harry korszakába szeretnék menni, én az 'átlagos' roxforti életet szeretném megtapasztalni. Mindenféle botrányok és háború nélkül, mondjuk a Tekergők közé. Persze ez a világ sehogy sem átlagos:D

2023. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt hiszem, pont neked valóak a szerepjátékok. :) Vannak sima kockadobósak, de vannak extra események, amikor be is öltöznek az emberek, úgy harcolnak, vannak életpontjaik, stb. Csak keress egy ilyen közösséget. A szerepjátékok felnőttek között nagyon népszerűek. A másik, ami eszembe jutott, a Merengő. Ez egy oldal, ahol fanfictionöket lehet olvasni/írni a Harry Potter világából. Ők wzerveznek táborokat is, van discord csopi is.

2023. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem mennék. Gyilkosságok, szörnyek..
2023. jan. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Bármit azért nem, a családomat nem hagynám magam mögött, ha csak én lennék közülük varázsló. De persze, izgalmas lenne oda járni:)
2023. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!