Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Utáltam az időszakot, amit...

Utáltam az időszakot, amit Erasmuson töltöttem kint. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Minden szempontból negatív élmény volt sajnos. A lakás, amiben éltem alapvető dolgokkal nem volt felszerelve (pl. mosógép), a közlekedés borzalmas, volt, hogy be sem tudtam menni órára, mert vagy egyáltalán nem fértem fel a buszra vagy késett 30-45 percet. Vagy ugy hetente strike volt. Nagyon kevesen beszéltek angolul, aki beszélt az is rosszul. A város koszos, büdös, ronda és rendkívül veszélyes. Nincs sok szórakozási lehetőség. Az órák rendkíül nehezek voltak, ugyanaz a követelmény mint az anyanyelvieknek, semmi könnyítés. Stb stb…

2023. febr. 6. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Veletlenul se emlitsd az orszagot, aminek nyilvan utananeztel mielott jelentkeztel a programba. De tenyleg ne, szupertitkos, hat nem?
2023. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Hát normális helyre kell menni

Németországban voltam, stuttgart mellett. A közlekedés kb olyan volt mint Budapesten. A koli tiszta, modern, saját szobám volt, 5 emberre közös konyha, 2 szobára közös fürdő. 265EUR volt havonta. Az egyetemen mindenki tudott angolul. A város kb olyan tiszta mint itthon (nem olyan tiszta mint pl Ausztria), de nem voltak hajléktalanok, kevesebb a fura ember mint Budapesten.

2023. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Minek kell letámadni, jézusom. Belgium, de amúgy szerintem abszolút nem releváns…
2023. febr. 6. 22:47
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nehezen hiszem el Belgiumról. A közlekedés része max akkor lehet igaz ha valami nagyon isten háta mögötti kisváros. De az meg hol tud veszélyes lenni? Nem értem… komolyan azt hittem Lengyelországról van szó vagy max az Egyesült Királyságban valami lepusztult hely.
2023. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem kamuzok 😂
2023. febr. 6. 22:54
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
#4 speciel Lengyelország sokkal biztonságosabb, mint Magyaro., és ezt sokszori tapasztalat alapján mondom 😉
2023. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én Magyarországon Budapest egy külső kerületében élek, ami kissé veszélyesebbnek van elkönyvelve, de még ott sem éreztem annyira veszélyben magam, mint itt😂
2023. febr. 6. 23:15
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

Vannak olyan emberek, akik eleve negatív beállítottságúak. Elég elolvasni a kérdés alatti bevezetőt. Semmi pozitívum, csak a negatívum.


Mas örül, ha kijut, és sikert ér el.


És van, akinek semmi nem jó és soha nem is lesz az.

2023. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Töltöttem egy kis időt más városban ismerősöknél. Az nyilván nagyon jó volt meg azt élveztem, de ezt nem éreztem relevánsnak, hiszen nem ott voltam erasmuson :)))
2023. febr. 6. 23:21
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de ezeket a problémákat mind el lehetett volna kerülni gondos tervezéssel. Ez egyedül a te hibád, nem az Erasmus programé.
2023. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!