Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » NEK azonosító lap igénylésé...

NEK azonosító lap igénylésé külföldökön tanuló személynek?

Figyelt kérdés

Hey,

Azt tudja valaki hogy kel NEK azonosítólapot igényelni ha Hollandiába tanulok? Vagy ilyet nem is lehet igényelni ügyfélkapunk keresztül? Probléma hogy Hollandiába nincs kártya alapú diák igazolvány és a nemzetközit is csak digitálisan kapnám meg amit a BKK nem fogad el, ezért igényelnem kell egy diákot az oktatási hivataltól hogy a holland egyetem nevében állítson ki egyet csak ehhez kell csatolni a NEK lapot.



2023. márc. 17. 13:46
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ezt a leírást kerested: [link]
2023. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam. Az igényléshez kel a NEK adatlap, de ahogy értem azt csak személyesen lehet kérni ami problémás a nem MO élő emberek számára.
2023. márc. 19. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak személyesen tudod igényelni a kormányablakokban, hiszen helyben készítenek rólad egy képet és rögzítik az aláírásodat.


Alternatív megoldás a nemzetközi diákigazolvány. A MÁV nem, de a BKK elfogadja.

2023. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hollandiába már csak digitálisan adnak nemzetközit és az a bkk_nak nem felel meg
2023. márc. 25. 05:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a holland igazolványról beszélek, hanem a nemzetközi diákigazolványról. Ez egy külön kategória.
2023. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnéztem mit írtál. Már a nemzetközit se fogadják digitálisan? Tényleg vicc kategória ez az egész. :D Akkor marad a kormányablak, ha ott jársz.
2023. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kizárólag fizikai plasztik kártya lehet, még a tanulói jogviszony igazolás se jó nekik
2023. márc. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!