Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik erasmusoztak! Megvannak...

Akik erasmusoztak! Megvannak még a barátaitok?

Figyelt kérdés

Én kicsit felszínesnek gondoltam az erasmust, nekem a nagy társaságok mindig csak jópofizónak tűntek. 3 éve voltam, azóta is megvannak a közeli barátaim, igaz kevesen.

Nektek megmaradtak? Hogy láttad, a körülötted lévő társaságok még mindig tartják a kapcsolatot?

Mit adott neked barátság szempontjából az erasmus?



2023. máj. 12. 17:02
 1/7 anonim válasza:
76%
Eleve akik Erasmusra mennek, azok nyitottabbak is. Emiatt maradnak meg az erasmusos kapcsolatok, még ha felszínesen is.
2023. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm maradt akivel tényleg kapcsolatban maradtam, Grazban voltunk de Ő Bécsben lakik már én meg Sopronban úgyhogy össze is futunk 1-2 havonta, szerintem kellett is ez hogy tudjunk személyesen találkozni ahhoz hogy megmaradjon a barátságunk.

Néhányan vannak akikkel szülinapok alkalmával írunk egymásnak és váltunk pár szót vagy gratulálunk pl esküvő, gyerek miatt de ezek inkább felszínes beszélgetések már.

2023. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

"Mit adott neked barátság szempontjából az erasmus?"


Egyrészt nem barátkozni mentem mert nem egy alsóbbrendű véglény vagyok akinek ilyen nyálaskodásra van szüksége hanem szakmai tapasztalatot szerezni és felturbózni az önéletrajzomat hogy nemzetközi porondon is nagyon jelentős személy vagyok és magasabb bérigényt megjelölni ezekután. Én alapból kiterjedt baráti körrel rendelkezem nekem nem kell integrálódnom csoportokba hanem másoknak kell hozzám hogy kiérdemeljék a barátságomat.


Másfelől én nem barátokat hanem híveket és követőket szereztem erasmus során mert jóval intelligensebb voltam mint a többi hallgató és tiszteletnek örvendtem de ez nem ért meglepetésként mert a hazai egyetemen is top tanuló voltam és nagyon népszerű.

2023. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nevetséges vagy, és őszintén remélem a felét se hiszed el magadról amit írtál. Nagyon szegény lehet az életed, és senki nem állhat veled így szóba,sajnállak:(
2023. máj. 12. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon szegény lehet az életed, és senki nem állhat veled így szóba,sajnállak"


Látom nem megy sem a szövegértés sem a logikus következtetések levonása. Ahogy írtam én erasmura nem azért mentem hogy barátokat találjak mivel elég sok barátom van itthon is és külföldön is kialakítottam a saját baráti körömet, mert nem vagyok antoszociális. Te magad írtad:


"3 éve voltam, azóta is megvannak a közeli barátaim, igaz kevesen"


Na most aki alapból azért ment erasmusra mert képtelen normális barátokat szerezni itthon és erasmuson is csak KEVESET sikerült megtartani akkor te egy igazi csődtömeg vagy.


Én instagramon több mint 25 ezres követőtáborral rendelkezem, te mennyivel?


Na erről beszéltem. Üdv

2023. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😂😂 szánalmas vagy hogy neked ezek értékek, feleslegesen írtál ide, bár kíváncsi lennék milyen incel irogathat valójában emögül a profil közül:D
2023. máj. 12. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
#3, #5 Te nyomorult.🤣🤣🤣🤣
2023. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!