Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tervez jelentkezni...

Valaki tervez jelentkezni őszre a Varsói Menedzsment Egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nemrég adtam le a jelentkezésem, arra gondoltam jó lenne egy Messenger csoport vagy valami a 2023/24es tanévre jelentkezőkből..


Írjatok aki tervez jelentkezni vagy már megtette :D



2023. jún. 6. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen☺️ Nappali vagy távoktatás? Mert én már csak arra várok,hogy elmondják,h pontosan mi a különbség,és adom is be a jelentkezést😂
2023. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én távoktatásra adtam be, 1 hete most pedig vàrok :D


Annyi a különbség, hogy nappalin nem csak a zarovizsgakor kell személyesen megjelenni hanem minden év végén.

2023. jún. 12. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mik a fejlemények?
dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Én kellemeset csalódtam, a sokféle vélemény után elkezdtem kételkedni de belevágtam és egyelőre nem bántam meg.


Az a tapasztalatom, hogy a rossz vélemények sokkal jobban terjednek itt mint a jók, pedig a jóból sokkal több van 😃


Van tapasztalatom a hazai felsőoktatásban is, így volt viszonyítási alapom és teljesen rendben van a képzés.


A számonkérésekről még nem tudok nyilatkozni, mivel azok csak februárban lesznek.

dec. 26. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén támogatom az előttem szólót! Sokkal inkabb amerikai stílusú,azaz gyakorlati az oktatás,inkább beadandókat kérnek amikben magadat és a tanultakat alkalmazod,mint az elméletet kérjék vissza szóról szóra.
dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
+ multi cégek,ha M.o.-n nem változik,hogy elfogadják és honosítsák ezt a papírt,akkor is a multik elfogadják,viszont aki állami szférába akar dolgozni,az jobban jár a biztosabb magyar egyetemmel
dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy videki kisvaros mikro-vallalkozasa, ahol a foglalkoztatottak szama a portassal egyutt eleri a 20 fot, valoszinu le se fogja szekelni, hogy a Varsoi egyetemet inni, vagy enni kell.


Viszont elottem szolo jol mondja, aki allami szferaban kivan elhelyezkedni - es hat a mai vilagban kijelenthetjuk, hogy “en aztan biztos nem” de sosem tudhatjuk mit hoz a jovo - annak eleg kerdojeles a tortenet sot en tovabb is mereszkedem, mert egy fovarosi multiban sem vagyok biztos, hogy erre ne lenne igenyes.

dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!