Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy Amerikában milyen gazdasági egyetemek vannak?

Figyelt kérdés

kerestem, de nem jutottam túl sokra :/


és csak érdeklődöm, mert szeretnék előre tervezni :)


2011. márc. 31. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ameerikai egyetemek.

2011. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

húúúh köszi


nem lesz túl könnyű, mert van asszem vagy 4000 egyetem :S

2011. ápr. 1. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Valoszinü van utásitás hogy kel hasznalni az egész keresöt,vagy probalod kulcs szoval, de ha jo látam kérdést is lehet nekük felteni.

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs, ha túl indiszkrét vagyok, de te is fontolgatod az Amerikai továbbtanulást, vagy esetleg jártál oda???
2011. ápr. 1. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

:) Nem én már öreg vagyok ahoz. Erdekelt a tema és elég sok informaciohoz jutotam idövel.

Ha megengeded én javasolnam inkáb az Europai egyetemeket

ahol töb eselyed van az ösztöndijakra és olcsobak a tandijak az Amerikai egyetemektöl. Ha angol nyelv területen tanulna továb nem csak Angliaban birna egyetemre járni.

2011. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom, igazából nem is lenne pénzünk rá, de Amerika minden álmom *.*

és tudom hogy ott sincs kolbászból a kerítés


azt olvastam az egészségügyiseket mindenhol keresik, de most kereskedelmi szakközépbe járok :S de legalább angolul megtanulok :) kéttannyelvű

2011. ápr. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!