Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik az az orszag ahol...

Melyik az az orszag ahol semmi/kis kulonbozettel elfogadjak a magyar erettsegit, es ingyenesen lehet szinvonalas angol alapkepzesre jarni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik
2011. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor egy kozepfoku nyelvtudassal? Es legalabb olyan szinvonalon mint Mo.-n. Hogyan lehet sved holland finn dan egyetemekre kikerulni. ottani nyelv tudasa nelkul lehet valahova?
2011. aug. 10. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

16:46 Szerintem tévedsz.


[link]

2011. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Finnországban tanulok. Hirdetnek külföldieknek angol képzéseket, de nagyon nehéz bekerülni. A nyelv nagyon fontos és mivel sok az angolul anyanyelven beszélő jelentkező, csak akkor van esélyed tovább menni (az első felvételi vizsga az angol) ha legalább felsőfokú vizsgád van és használni is tudod. Én finnül felvételiztem a saját szakom szaknyelvét tudni kellett (a salmonella fertőzésről kellett írnom egy kis esszét). Az oktatás ingyenes, de azért sok pénz kell hozzá, mert csak angollal nehéz itt diákmelót kapni anélkül meg szinte lehetetlen megélni, mert itt nincs kollégium a diákok albérletben laknak és a megélhetés is nehéz, mert minden nagyon drága.

Ha belevágsz, akkor felvételi kétszer van, tavasszal és ősszel. Az iskolák honlapján van infó (pl.

[link] [link]

[link] (ezt ajánlom ez jó, egyik japán ismerősöm ide jutott be Japánból)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!