Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az lehetséges, hogy középiskol...

Az lehetséges, hogy középiskola után nem magyar, hanem külföldi egyetemre jelentkezek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy lehet e ilyet csinálni
2009. ápr. 13. 13:11
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy lehetseges, en is igy csinaltam, hova szeretnel menni? En Nemetorszagban jarok egyetemre, segitek szivesen, ha esetleg ide jönnel, mas orszagokban viszont nem tudom, hogy hogyan müködik...
2009. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

[link]



ezen a fórumon is biztos szívesen adnak jótanácsokat:))

2009. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) angliára vagy németországra gondoltam, hogy ha külföldön végzem el az egyetemet és onnan van diplomám akkor talán több eséllyel kapok munkát abban az országban :)
2009. ápr. 13. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
igen valószínűleg nagyobb lesz az esélyed.már csak a nyelv tökéletesebb ismerete miatt is...utolsó válaszoló
2009. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
en irok Nemetorszagbol. Egyertelmüen több lehetöseged lenne angol, vagy nemet diploma utan az adott orszagban. Tenyleg szivesen segitek barmiben, ha Nemeto. mellett döntesz, irj nyugodtan privatban. De pl szamolj azzal, hogy ide kell csinalnod egy DSH vizsgat, hogy egyaltalan felvetelizhess itteni felsöoktasba
2009. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lehet de nagyon költséges... Erre való a jó öreg ösztöndíj de még gyakran ehez is hozzá kell adni egy kis pénzt...
2009. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!