Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsben egyetem angol nyelven?...

Bécsben egyetem angol nyelven? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén végzek a gimiben és mindenképpen külföld irányában gondolkodom, egyrészt mindig szerettem a nyelveket és vonz, hogy kint élhessek, másrészt a mostani oktatási reformok tudatában úgy érzem nem igazán érné meg itt maradni.

Gimi után lehet halasztok egy évet és kimegyek külföldre bébiszitterkedni, több ismerősömnek is bevált.

A kérdésem, hogy Bécsben vannak-e olyan szakok az egyetemen, amiknek a képzése megtalálható angol nyelven? (pl. itthon ha elmegy az ember mondjuk nemzetközi gazdálkodásra van lehetőség rá, hogy angolul tanulja).

Tisztában vagyok vele, hogy tandíj van, de Bécs egyrészt közelebb is van nekem, plusz ismerőseim, rokonaim is élnek ott.

Linkekért is nagyon hálás lennék.

Köszönöm!


2011. okt. 28. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem találd ki előbb, hogy mi akarsz lenni, és utána nézz utána, hogy ezt a szakot lehet-e tanulni Bécsben.

A kérdésed kicsit úgy hangzik, mintha te bármit tanulnál Bécsben, csak legyen angol nyelven.


Amúgy ennek a kérdésnek a neten pillanatok alatt utána tudsz nézni. De arra számíts, hogy Bachelor képzést nagyon ritkán találsz angol nyelven, német nyelvterületen leginkább Master képzéseket szoktak angol nyelven kínálni.

2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az első helyen a nemzetközi gazdálkodás szak áll csak nehéz eldönteni, hogy mi legyen az ember, hisz mindent egyedül kell kinyomozni az internetről vagy ismerősöktől, máshonnan tájékoztatást nem nagyon lehet kapni..

Azt tudom, hogy a Wiener neustadti főiskolán van angol nyelvű oktatás is, csak az a fősuli pont nem érdekel :/

2011. nov. 1. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!