Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kimenjek németországba érettsé...

Kimenjek németországba érettségi után, melyik városba?

Figyelt kérdés

Szeretnék németországba továbbtanulni.Tavaly májusban

érettségiztem.Németből középfoku nyelvvizsgám van és elég jól beszélek.Többször voltam kinnt és tetszett nagyon.Szerintetek melyik városba menjek?hol a legszebb?hol a legjobb a munkalehetőség?Májustól dolgozni szeretnék szeptembertől tanulni...


20/L


2012. jan. 22. 13:29
 1/3 anonim válasza:
mit szeretnél dolgozni?
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem lipcse, drezda nagyon bejött ráadásul keleten ingyenes még a suli, erfurt nagyo zsép de azt mondják ott nem jó az egyetem,berlin is ingyenes de az meg túl nagy...
2012. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem Minden, Bielefeld vagy Herford. Itt befogadóak az emberek és van mindegyikbe jó suli is és munka is.
2012. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!