Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért szólják le a magyar...

Miért szólják le a magyar egyetemeket azok akik még le sem érettségiztek?

Figyelt kérdés

Ugye most megy a nagy téma keretszámokról ,meghogy mennyi ideig kell itt maradni az állami fínanszírozottaknak stb.

Arra lettem figyelmes hogy egyre több önjelölt (nyelv)zseni adja be a durcát hogy"ez volt az utolsó csepp a pohárban...külföldi egyetemre fogok jelentkezni majd jól befákkolok a magyar felsőoktatásnak" Mikor azt kérjük ezektől a nagy tervű palántáktól hogy aludjanak még erre párat,közlik hogy felesleges mert a magyar egyetemek színvonalban amúgy is a béka segge alatt vannak.miért? mert egy ismerőse unokatestvérének a kollégiumi szobatársa azt mondta hogy bizony sz@rok az itteni egyetemek...


2012. jan. 30. 22:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
14%
csak az a kis bibi külfölddel, hogy bevándorlóknak alanyi jogon tandíjat is kell fizetniük az odajárásért, cserébe nem is biztos, hogy érni is fog valamit a képzésük.
2012. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
ausztriában minden szak ingyenes...még a "bevándorlonak" is ha megüti azt a mércét.
2012. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
43%
Mert tényleg szart sem ér. Mindenki végigpuskázza az egészet. Aki bekerült az előbb-utóbb el is végzi.
2012. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
utolsó: a büfészakokon vagy a gagyi szakokon lehet, h ez megy. De nálunk biosz szakon biztos, h nem... Ezt biztos nem bírja mindenki elvégezni
2012. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, Ausztriában ingyenes a képzés a magyaroknak IS. Azt az ellenérvet olvastam az Ausztriában szerzett diploma ellen, hogy azért nem éri meg az ottani diplomát megszerezni, mert Magyarországon nagyon kicsi lenne az esélye, hogy utána munkát találjanak azzal a diplomával. Na de kérdem én, ki akarna utána visszajönni ide, mikor a nyugati országokban könnyedén elhelyezkedik? És igen, tényleg a béka segge alatt van az egyetemi oktatás. Aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy puskát készítsen és azt átolvassa, hogy mi hol található, az igen, kibukik, de hidd el vannak olyan puskázási módszerek amikkel könnyen lehet puskázni. Ugyan ez az egyetemi tanárszínvonalról is elmondható..ismerek olyat aki úgymond "feldobja a Zh-kat, vizsgákat és amelyik az asztalra esik azokat találomra leosztályozza, amelyik mellé az 1-es" és ha meg akarod nézni, ne is reménykedj abban , hogy valaha is meglesz az a tantárgyad. Persze nem mondom, hogy minden tantárgynál lehet puskázni, akad néhány olyan aminél nem, vagy nem ajánlott, mert a tanár elintézi, hogy eljárás induljon ellened, viszont aki bátrabb az hülye lesz tanulni, mikor kipuskázhatja az egészet. Én ugyan a "bátortalan" kategóriába tartozom, még soha nem mertem puskázni, mert nagyon félek, hogy lebukom, de körülöttem nagyon sokan puskáznak, és a sokból csak 1,2 bukik le, mindig azt hallom, hogy milyen módszerekkel csinálják.
2012. jan. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
53%

"utolsó: a büfészakokon vagy a gagyi szakokon lehet, h ez megy. De nálunk biosz szakon biztos, h nem..."


f*szt nem... én mérnökin vagyok és itt is ez megy, akkor egy bioszon meg pláne

2012. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
34%
a biosz nehezebb, mint a mérnöki már bocs... főleg, h análatok ez megy. Nálunk spec. nem igazán lehet puskázni, pedig elég jó vagyok belőle, de ezt a szakot én választottam, h tanulni akarom, abból meg csak nem puskázok
2012. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%

"a biosz nehezebb, mint a mérnöki már bocs... "

kötve hiszem

2012. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
46%
nem is kell elhinned, mert marhára nem számít a véleményed. Csak meg kell nézni, h hol végeznek többen egy évfolymaban, ahhoz képest amennyien elindultak, nem egy mérnök ismerősöm van, és közük nincs a nehéz szakhoz.
2012. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
hát te egy irtó nagy kretén vagy
2012. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!