Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Őrültség vagy van rá esély?...

Őrültség vagy van rá esély? Mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés

Elszeretnék menni külföldre gimnáziumba(Angliába vagy Franciaországba),de nem tudom,hogy ez teljesen őrültség-e vagy nem.


Mi annak a folyamata,hogy külföldön tanulhassak?Hogy kell jelentkezni,milyen teszteken kell átmenni?Évközben lehet váltani vagy csak minden tanév kezdetekor(már elkezdtem a gimit,most vagyok 9.-es)?



2012. okt. 3. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Nem őrültség, egyáltalán.

Év közben most szerintem azért nem tudnál, mert egyrészt a helyeket már feltöltötték, és nem mindenhol úgy van, hogy a gyereket beteszik a 40 fős osztályba 41.-nek (barátnőméknél a gyerek 6 hét után mehetett iskolába, de egy másik kisfiúnak 8 hónapot kellett várnia), másrészt mire utánajársz hová mennél, kérvényezel/pályázol, már el is ment ez a tanév....

Amúgy keress rá a gugliban: iskolaév X országban (ahová mennél). Az egyik nyelviskola is hirdette ezt a lehetőséget.

Szóval feküdj rá a témára és most azonnal kezdd intézni.

2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

pénz és bizonyítvány kérdése.

van csereprogram akkor könyebb az esélye illetve a megfelelő nyelv biztonságos használata megértése használata

2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!