Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van egy pályázat aminek...

Haleyless kérdése:

Van egy pályázat aminek keretében amerikába lehetne kijutni, ehhez kéne írni első körben egy motivációs levelet, azt tudom hogy miket foglaljak bele de hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
angolul kell írni, és ez csak az első forduló, de tényleg fogalmam sincs mivel kell az ilyet kezdeni, my name is..., vagy mi? estig kéne megírnom, de anyu nincs itthon a nevelőapám meg nem segít.fontos lenne köszi.

2012. nov. 24. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi motivál téged, miért akarsz oda menni?

Na, ezt írd le.

2012. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen pályázat? Tudnál erről írni nekem?(akár privátban, nem sztárnak készülő liba vagyok, tényleg nagyon érdekel!!)
2012. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem rég sikerült egy ilyen pályázatot megnyernem (Fulbright, ez egyetemi MSc/MA illetve Phd tanulmányokat fizet, de nem csak tandíjat hanem útiköltséget, biztosítást, megélhetést, stb..).


Alapvetően a motivációs levélre találsz mintákat a neten (cover letter, personal statement), ezeket olvasgasd el és akkor lesz egy elképzelésed.


Ugyanakkor egy király motivációs levelet nem lehet egy nap alatt megírni, sokkal inkább egy hét folyamatos gondolkodást és rengeteg átnézést igényel. De azért hajrá!

2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
végül sikerült? csak mert énis szeretnék :)
2013. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!