Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi kell ahhoz, hogy be tudjak...

Mi kell ahhoz, hogy be tudjak kerülni Spanyolországban egyetemre?

Figyelt kérdés
Általánosságban érdekel a dolog , még nincs konkrét elképzelés. Az érdekel , hogy vannak-e speckó dolgok amik kellenek hozzá stb. Köszi előre is a válaszokat

2013. ápr. 7. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

szerintem középszinten angol alap, azt még úgyis fejleszteni fogod ott, ha nem akarod akkor is, mert olyan nyelvű környezeten jobban tanulja az ember a nyelveket (pl hallottam h valaki sík hülye volt németből, kiment németo.-ba, és rövid idő alatt már anyanyelvi szinten tudta)

ilyen egyetemeken általában angolul megy a tanítás, de jobb ha tudsz egy picit spanyolul

2013. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kint tanultam, a spanyolt felsőfokon vagy minimum erős középszinten tudd, angol sem árt... a többi különleges követelmény attól is függ, hova szeretnél menni

PERSZE, az sem árt ha jó eszed van...de ha oda szeretnél menni, akkor ezzel biztosan nincs probléma

Ha megírod, hogy melyik egyetemre szeretnél menni, lehet bővebben és hasznosabban is tudok segíteni

2013. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spanyol egyetemen középszintű angol??? Ezt ugye viccnek szántad...
2013. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!