Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediákos honlapot írnátok?

Cserediákos honlapot írnátok?

Figyelt kérdés
Szívesen mennék 1 évre Németországba vagy Ausztriába cserediákként, akár ösztöndíjjal.

2013. máj. 11. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ebben minden benne van

2013. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A google keresőjébe elkezdtem beírni,adott ki konkrétan Németországot és Ausztriát is.Az ismerősi körömben az AFS az elterjedt.Figyelnek a program alatt végig a diákokra,bár szerintem kicsit sokba kerül.Bár csak olyat tudok,aki Panamába ment,az állítólag több százezer volt,Thaiföldi diákok vannak itt,ők is az körül fizettek.
2013. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja. és nekem könyvben van meg a 2013-as, de a lényeg így is ugyan az,
2013. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

AFS szerintem is drága...

hmmm köszii:)

2013. máj. 13. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a YFU-val mentem (www.yfu.hu), ők minden évben adnak ösztöndíjat. Azt hiszem, szeptember körül derül ki, hová mennyit.
2013. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én az AFS-sel voltam, igaz már rég, de azóta is ott dolgozom mint önkéntes. Így én azt ajánlom. Sok ösztöndíj is van, amivel lehet sporolni.


Írj ha van kérdésed, AFS vonatkozásban szinte bármire tudok pontos választ adni.

2013. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

eddig a yfu nyerte el nagyn a tetszésemet

egyébként ezeknek már néztem utána és azért van a kérdés, hátha van más is...

2013. máj. 20. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a YFU-val kapcsolatban van kérdésed, nyugodtan írj.
2013. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!