Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki spanyolországban vagy...

Aki spanyolországban vagy Franciaországban jár (t) egyetemre nem tudja hogy kötelező e tudni spanyolul vagy francául?

Figyelt kérdés

Én ha letenném az angol nyelvvizsgát tudnék menni spanyol vagy francia egyetemre?

Köszönöm a válaszokat !!!



#francia #angol nyelvvizsga #spanyol nyelv #francia egyetem spanyol egyetem
2013. júl. 19. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ez attól függ, hogy mit akarsz tanulni.

Angol kiemelt nyelvszakra esetleg mehetnél, de minimális francia tudás ott is kell. Arról nem is beszélve, hogy akkor inkább angol egyetemre kellene járnod, ez sokkal ésszerűbb lenne... (Talán van valami okod, hogy épp ez a két ország érdekel?)

Nem egészen értem, hogy angol tudással miért szeretnél francia- vagy spanyolországi egyetemre menni. Ha mégis, akkor minimum egy évet kell intenzív nyelvtanulással eltöltened helyben, tehát az adott országban!

2013. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek szép helyek és nem is olyan drágák azért.
2013. aug. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!