Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Azok akik külföldön akarnak...

Azok akik külföldön akarnak (tovább) tanulni, azok miért nem képesek utánanézni a google-ben? Elvégre csak beszélik az adott nyelvet, nem?

Figyelt kérdés

#probléma #iskola #lustaság #idegesítőmócsingok
2013. júl. 20. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, de ha itt van olyan válaszoló, aki már végigjárta az egészet és átrágta magát több száz oldalnyi szövegen, akkor az tanácsolhat jó megközelítést, weboldalakat, olyan helyeket ahol érdemes érdeklődni.
2013. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolonak van igaza, ha rakeresel valamire a google-ben akkor a sok hasznos informacio mellett ugyanugy omlik rad a szar is, es rengetegen vannak akik hasznot akarnak huzni masok tudatlansagabol. Az ilyen jellegu kerdesek szerintem nem hasonlitanak a "Mi Kanada fovarosa?" cimu tortenetekhez.
2013. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt aztán nem ömlik a sz.r, mi?:DD Úgy mondjátok, mintha az itteni válaszadók mindig tökéletes információt adnának. Pedig...


Kérdező: Az ilyen emberek sosem fognak külföldön tanulni.

Az a kedvencem, mikor leírják, hogy az Oxfordon vagy hasonlóan híres egyetemen akarnak tanulni, de arra nem képesek, hogy a hivatalos oldalon utánanézzenek a dolgoknak. Vagy ha ott nincs, akkor írjanak egy e-mailt az illetékesnek.

Nevetséges...

2013. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De épp ez az! Ha külföldi egyetemen akarok tanulni, akkor egy felsőfokú magabiztos nyelvismerettel kell rendelkeznem. Tehát engem aztán senki nem fog megtéveszteni baromságokkal. egy-kettő

kulcsszavakat kell használni, és akár az iskola forumjain is ki lehet kötni!

tehát mint láthatjátok #3-as válaszolóval tudok egyetérteni, mert azért ha belegondoltok.... csak egy picit...

Kiírják, hogy milyen iskola van mondjuk Németországban kéttannyelvű angol-német, vagy mondjuk francia német stb stb ...

Mi mit csinálunk itt? Megnyitunk egy lapot, g-o-o-g-l-e-pont-c-o-m, beírjuk, hogy Dajccslaaand, Dajcccs-Engliss Súle Gymnáziuuum... jah, és akkor utána okosakat próbálunk írni.

2013. júl. 21. 12:01
 5/8 anonim válasza:

teljes mértékben egyet értek. ezen én is mindig csak csodálkozom, mikor ilyen kérdést látok. mikor úgy volt, hogy magyarországon akarok továbbtanulni, volt elképzelésem a szakról, suliról, mit csináltam? felmentem az egyetem/főiskola honlapjára és utána keresgéltem, érdekes, minden infót megtaláltam amire kíváncsi voltam.

ha valaki külföldön akar egyetemen tanulni, nyilván nem magyar tanszéken fog. akkor egyértelműen beszéli a nyelvet, nem? szerintem nem nagy megerőltetés utána keresni...

ezt hívják lustaságnak...

2013. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én takarítónőivadék vagyok, de valamiért szebben ki tudom fejezni magam mint te, és azt hiszem a beszéded jobban jellemez téged. A főbérlő szót nem tudod magyarul, de legalább százféle káromkodást magabiztosan használsz.


(Egyébként az első válaszoló voltam, a kommented LÉNYEGÉVEL mondjuk azt hogy egyetértek)

2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak mihez viszonyítás végett... Hollandiában tanulok, és google alapján tettem mindezt!


Az, hogy mások segítségére pályázik vki egy külföldi tanulás során, az elég veszélyes tud lenni, mert sokszor nem vágnak össze a követelmények... arra pedig iszonyat kicsi esélyed van, hogy vki pont ugyan oda jár...

Meg hát tartja is a mondás:

Segíts magadon, és Isten is megsegít!

2013. júl. 26. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
#6-os ezen a takarítónőivadékon jót derültem x)
2013. júl. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!