Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mondanátok olyan egyetemeket...

Mondanátok olyan egyetemeket ahol ingyenes a tandíj?

Figyelt kérdés

Szóval tudtok olyan egyetemet KÜLFÖLDÖN ahol ingyenes a tandíj vagyis nem kell sokat fizetni max évi 200 ezer. de leginkánbb ingyenes. Inkább abglia ami gondolom lehetetlen ott semmi nincs ingyen meg spanyolo. franciao. olaszo. ezek érdekelnének jobban persze svájc is meg talán németo.

Lécci segítseteeeeeeeeeeek !!!!

És van angol nyelvvizsgám de ne erre válaszoljatok h milyen nyelven tudok csak lécci soroljatok



2013. aug. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan,h ingyenes tandíj nincs. Olyan van,h nincs tandíj vagy ingyenes a képzés. Ha van nyelvvizsgád, akk valszeg tudod is a nyelvet, szal rákeresel áltlaánosságban Google-ön, vannak olyan oldalak ahol felvan sorolva kb az összes főiskola és egyetem és h melyiknek mennyi a tandíj stb.
2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem alacsony tandiju helyre vagysz, hogy ott tanulj? Akkor azert az megelhetesi koltsegeket is szamold bele. Vagy csak statisztikat akarsz kesziteni egy tanulmanyhoz?

Sztem nem kerestel ra a forumon, itt van nehany kerdes szamodra relevans valaszokkal(nem irnam le ujra):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..



http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2013. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, most jut eszembe, egyetemeken nem is arulnak tandijat... Mit is kezdenel vele?
2013. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Svédország...
2013. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!