Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valakinek tapasztalata külföld...

Valakinek tapasztalata külföldi költségtérítéses felsőoktatásban, megérte, vagy nem, mit tanácsolnátok nekem, nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Megéri jóval több pénzt belefektetni külföldi oktatásra, mint otthon ingyenesen? Én USA-ban élek, de itt rettentően drága az oktatás, otthon lehetne jelentkezni költségtérítésre, mondjuk nem tudom felvennének-e, mert már rég érettségiztem, de ha sikerülne, akkor ott jóval olcsóbb lenne, viszont ott diplomázás után kevesebb esély lenni és a fizetések nagyon alacsonyak. Egyébként természettudományi területről van szó. Nem tudom mit csináljak,ideköt a párom, aki már nem fog hazamenni, otthon viszont nincs munkalehetőség. Tudom túl kömplex és talán átláthatatlan is amit szeretnék kérdezni, de remélem azért ki lehetett hámozni belőle a lényeget.
2013. aug. 10. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!