Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok olyan egyetem/fősulit...

Schmaugi kérdése:

Tudtok olyan egyetem/fősulit mondani, Német nyelvterületen, ahol nem szükséges az angol? Már m int h láttam sulikat ahol azt írták h angolul folynak az órák. Marketing-Management szak érdekelne. ( vagy ehhez hasonló)

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy akár vendéglátás-turizmus szak is érdekel.
2013. szept. 2. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Németországban és Ausztriában azért úgy gondolom, vannak német nyelvű egyetemi órák is. Mégiscsak az anyanyelvük.
2013. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért vagyok kicsit kiakadva, néztem a Bécsi Egyetemen és ez a szak angol nyelven van...:S
2013. szept. 3. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a kivetel. Legtobb meg nemetul van. De ha megtanultal nemetul, akkor igenis hajts ra az angolra, mert anelkul nincs elet! (Erasmus, stb)

Szoval nem art ha az egyetem kinal lehetoseget angol nyelvu orakat!

2013. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Salzburgban tanítanak angolul és németül is marekting-managementet...www.hetszinvilag.cafeblog.hu ha erdekel
2014. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyar suli miért nem jó neked?
2015. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!