Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ha a Hunfalvyba...

Szerintetek ha a Hunfalvyba vagy a Babitsba megyek a japán nyelvre van rá lehetőség, hogy pár hónapot japánban töltsek?

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok olyan iskolát ahol nem kizárt kijutni japánba???

Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én is hunfalvys vagyok:) barátnőm mondta,hogy a japánosok kimehetnek egy évre Japánba, de ez elég drága :\

2013. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jújjj! Nagyon köszii a válaszokat, eggyel több indok, hogy oda menjek!!!!! :) :) :) :)
2013. okt. 1. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De nem mindenki mehet ám ki! Ez úgy van, hogy létezik csereprogram, amire Hunfalvy-sok és mások is pályázhatnak, s évente egy ember mehet egy évre. S ahogy az előző hozzászóló is írta, az önrész is jelentős...


Ezen kívül lehet, hogy vannak még rövidebb, 1-2 hetes programok, utána kell érdeklődni.


Egyébként tanultál már japánt?

2013. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen, gondoltam, hogy bonyolult kijutni :/. Egyébként köszi az infokat! Sajnos még nem tanultam japánul... :(
2013. okt. 1. 17:22
 5/8 A kérdező kommentje:

És van aki tudja, hogy kb. mennyit kell fizetni érte? ill. hányadikba lehet kimenni (pl.:11.dik/ 12.dik)

Tudom, hülyeség így előre menni, ugyanis még felse vettek... csak úgy kiváncsiságból érdekel

2013. okt. 1. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A Babitsban folyton járnak cserediákprogramoktól, hogy lehet menni Japánba. 10.-től lehet nálunk, viszont nagyon drága.

2013. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
babitsban tök jò a japànszak, àllandóan japán emberkèk jönnek ès lehet tôlük tanulni.. ès van egy tök cuki japán cserediák is^^ a suli meg nagyon jó :P ki lehet jutni Japóba, de igen költsèges.. mondjuk h ha van rá tõke akk hajrá :D
2013. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üziket :) most nagyon boldog vagyok!!!
2013. okt. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!