Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák Mexikóba? HELP

Cserediák Mexikóba? HELP

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megyek Mexikóba cserediáknak egy tanévre. Segítenétek nekem abban, hogy mire számítsak? Családoknál lesz a szállásom, kb. 3 havonta másiknál.


Mondanátok pár dolgot Mexikóról, amit érdemes tudni, ha odaköltözök? Illetve az iskolákról, kultúráról, szokásokról stb.

Meg ha van valami olyan ami fontos és nagyon kell rá figyelni...


Köszönöm szépen előre is:)



2014. jún. 29. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szeresd a tequila-t :D
2014. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szeretik a tequilát és a burritót, plusz néhány környéken este kimerészkedsz és megölnek.
2014. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizet csapból ne igyál.
2014. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra, leginkább.
2014. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szabina555 ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy én egy mexikóit ismerek, ő egy nagyon jófej srác, angolul jól beszélnek. Ők is törekednek arra, hogy kijussanak külföldre, a fiatalok nyitottak és jófejek. Az idősebbek szerintem kevésbé. Nekik olyan az USA, mint nekünk a Nyugat, így szerintem könnyebben meg is értjük egymást. Sokan mennek ki tőlük illegálisan munkát végezni, a jobb életkörülmények reményében.

Szerintem ha normális környéken leszel, akkor nem lesz gond. Sokminden hozzáállás kérdése is. Ha kalandként fogod fel, akkor biztos élvezni fogod. De ha a rosszat fogod keresni mindenben (amiből lesz bőven) akkor csalódni fogsz és hamar haza akarsz majd jönni.

Sajnos konkrét infóval nemtudok szolgálni a kérdéseidre.

Vigyázz magadra és érezd magad jól :)

2014. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs közbiztonság..
2014. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!