Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol találhatok biztos állami...

Alaraa kérdése:

Hol találhatok biztos állami támogatással egybekötött utazási lehetőségeket egy évre Angliába, állami iskolában való tanulási céllal?

Figyelt kérdés

Olyasmi ez mint egy cserediákprogram, csakhogy ide nem jön senki, csak én szeretnék kimenni egy évre idén szeptembertől tanulni egy állami iskolában. Lehetőségek híján egy kollégiumi szállásra gondoltam emellett. 16 éves vagyok, tehát nem egyetemi tanulmányokról lenne szó.

Aki tud valami hasznosat mondani az kérem gyorsan jelezze!



2014. júl. 9. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Csereprogramok vannak, de annak a részvétele is óriási feltételekhez kötött, így olyan, hogy csak te mennél egy évre ingyen, nem hinném hogy lenne...
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100%-ig biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen programok, csak tapasztalatok alapján való ajánlatokat, véleményeket várok. :)
2014. júl. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!