Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik külföldi egyetem?

Melyik külföldi egyetem?

Figyelt kérdés
Felsőfokú nyelvvizsgám van olaszból, középfokú angólból. Mindenféleképpen el szeretném hagyni ezt az országot, több okból is. Melyik külföldi egyetemet ajánlanátok? A másik amire kíváncsi lennék, hogy ott hogy működik az egész rendszer. Gondolok itt a pontszámokra, esetleg emelt érettségi mennyire számít stb. Előre is köszönöm!

2014. júl. 11. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem... Még azt sem konkretizáltad, hogy mégis mit szeretnél tanulni.

Amúgy tudnod kell annyira beszélni az adott nyelvet, hogy saját magad keress intézményeket és róluk véleményeket a neten, mert ha ez nem megy, akkor esélyed nem lesz "élesben" sem, ha egyáltalán felvesznek.

Mégis merre szeretnél menni? Angol középfok édeskevés bárhová, így csak az olasz jöhetne szóba.

2014. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!