Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen egyetem lenne számomra...

Milyen egyetem lenne számomra ideális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a mostani eredményeim tekintetében milyen bel- vagy külföldi egyetemre lenne esélyem bekerülni?

Tehát: 9. Osztályba lépek szeptemberben és már megvan középfok német nemzetközi nyelvvizsgám+most ez az osztály kéttannyelvű és a felvételi követelménye is kb középfokú angol nyelvvizsga+ elkezdődik a francia nyelvoktatás (11.év végére vagy utána szeretném ha meglenne a 2 középfok és a felsőfok angol.

Ezekmellett eddig minden gond és tanulás nélkül kitűnő voltam kb 10 dícséretes tantárggyal stb, versenyeredményekkel meg minden

És az érdekel, hogy milyen egyetemre juthatok be, vagy melyik a legjobb választás, ha építészmérnökként szeretnék továbbtanulni és természetesen az eredményeim maradnak?



2014. aug. 28. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a képzést indító intézmények listája, nézd végig a karok, és a képzések honlapját! Gondolom a földrajzi szempont sem elhanyagolható, döntsd el, melyik van hozzád a legközelebb!

2014. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!