Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Írnának olyanok, akik voltak...

Írnának olyanok, akik voltak már kint Erasmussal?

Figyelt kérdés

Szóval gondolkozok, hogy jövőre én is kimennék, viszont az lesz az utolsó évem és érdekelne, hogy utolsó előtti félévre is ki tudnék menni?


Meg érdekelnének vélemények, hogy mennyire éri meg kimenni? Így, ha kimegyek, leteszem ott a vizsgákat akkor tutira nem fog elmaradni vizsgám? Mert nem szeretném halasztani az államvizsgát.


2014. szept. 23. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Angliában, Birmingham-ben voltam egy félévet. Mindenképpen fel kell készülnöd rá, hogy lesz olyan tárgyad, amit kint nem tudsz felvenni (bár a legjobb ha a TO-n utánajársz mielőtt kimész). Hogy mennyire éri meg kimenni, arra csak azt tudom mondani, hogy sajnálhatja aki kihagyja. Nem azért, mert kint minden flottul fog menni meg probléma nélkül, hisz természetesen jobban rá leszel utalva a problémamegoldóképességedre, a rátermettségedre, de ezáltal iszonyat sokat fogsz személyiségügyileg fejlődni és szélesedik a látóköröd. Nem beszélve az ismerettségekről, amit ott szerzel.
2015. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!