Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A külföldön tanulók miért...

A külföldön tanulók miért választanak külföldi egyetemet vagy fősulit?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért akarnak külföldre menni egyetemre? Miért nem végzik el itthon ahol mellesleg lehet ingyenes is akár? Külföldön sok helyen fizetős vagy drágább az élet is. Mi az értelme?
2014. nov. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ugyanaz a kaliber pl. egy BGF és egy Massachusetts egyetem (ráadásul az előbbit nem is ismerik el a tengeren túlon, max. akkreditációt érnek egy heyli főiskolára). Főleg akkor nem, ha külföldön akarsz érvényesülni vele.
2014. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Met a magyar oktatas szar es senkinek sincs kedve az ingyenes oktatas utan 10 evig havi 80 ezerert robotolni.
2014. nov. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben alátámasztom az előbb említetteket. Ráadásul ott legalább van esélyed kitörni valamilyen szinten, itt még ez sem adatott. Amúgy meg ha felvesznek egy külföldi egyetemre, ha fizetned is kell a koleszt mondjuk vagy ha módosabb vagy akkor egy lakást stb...és a kaját,még mindig jobban minthogy itthon vergődj. Ez véleményem erről az egészről.
2014. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%

*még mindig jobban jársz *ez a véleményem

#3-as voltam

2014. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!