Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külfödnön fizetek be...

Ha külfödnön fizetek be nyelviskolaba mennyivel olcsobb?

Figyelt kérdés
Ugy halottam ha mindent onnan intézünk százezrekkel olcsobb lehet. Ez igaz? londonra gondoltam es kb 1 hónapra.:)

#London #1 hónap #Külföldinyelvtanulas
2014. nov. 26. 17:11
 1/4 anonim válasza:
Viszonyítás kérdése. De nem olcsó. Számítsd bele, hogy a londoni élhetésért is kell fizetned: kaja, albérlet, tömegközlekedés stb. És az iskolák sem olcsóbbak. Vannak ingyenes tanfolyamok magyaroknak de az otthon is van azért nem érdemes kimenni. Ha a londoni nyelvtanulást választod az az előnyöd származik, hogy valóban használni fogod, használnod kell a nyelvet, az összes csoporttársad külföldi lesz mindenfelől, csak angolul fogjátok megérteni egymást, ez rengeteget segít a gyakorlatban. Valamint a tanár sem fog megszólalni magyarul... Egyébként tudok ajánlani egy nyelviskolát Londonban ha érdekel, kategóriájában az egyik legolcsóbb, de a tanítás minősége kitűnő... Nem saját tapasztalat, de ismerem az iskolavezetést, tulajdonosokat, más területen de nekik dolgozom, szerintem rendkívül megbízható intézmény. London Meridian College
2014. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én otthonról, a World Education-on keresztül intéztem a londoni nyelviskolát, pontosan ugyanannyiba került, mintha itt fizettem volna be. De könnyen utánanézhetsz, ha kérsz ajánlatot tőlük, aztán leellenőrzöd az iskola honlapját is. A nyelvtudásom nem is lett volna elég ahhoz, hogy bármit elintézzek angolul, ráadásul így nem is vagyok teljesen egyedül, az ügyintéző a három hónap alatt többször rákérdezett, hogy minden rendben van-e, vagy kell-e segítenie valamiben.

Ha nem ragaszkodsz Londonhoz, a többi város nyelviskolái lényegesen olcsóbbak, de akkor is Londont ajánlom, életem legnagyobb élménye az itt töltött idő.

2014. nov. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A fiamnak intéztem Angliában három hónapot, a suli honlapján ugyanaz az ár volt feltüntetve erre a programra, mint amennyit a magyarországi iroda kért. Így viszont - ahogy az előttem lévő hozzászóló mondta -, nem vagy teljesen magadra hagyva, ha valami gond van. Iszonyat kínálat van, a fapados tanfolyamoktól az elit bentlakásos suliig. Igény és pénztárca kérdése. Én két irodát tudok ajánlani: MasterClass és BigBen. Ha érdekel valami, nyugodtan írj privit.
2016. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy régi a kérdés... nem is értem, hogy hozta fel nekem a rendszer. Bocsi.
2016. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!