Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok esetleg ajánlani...

Kalea11 kérdése:

Tudnátok esetleg ajánlani valami jó gimit Amerikában?

Figyelt kérdés
Leginkább a kollégiumot preferálnám, de persze a cserediák-program vagy a családoknál való elszállásolás is jó lenne. (És persze a tandíj sem utolsó szempont)

2014. nov. 30. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ezt te megbeszélted a szüleiddel? Kiköltöztök, vagy ilyesmi? Vagy csak a fejedbe vetted, hogy te mostantól Amerikában fogsz élni? Ezt azért elég fontos lenne tudni. Egy giga méretű országban nem fogok neked gimnáziumokat sorolni, ez még egy magyarországi szinten is nehéz lenne.

Ha komolyan az életed álma, hogy kimenj Amerikába, van rá lehetőséged. Nevezz be az AFS-re, az egy cserediák program, irtó sokba kerül. Persze az se garantálja, hogy Amerikába kerülj, és nagyon tudnod kell hozzá angolul.

Biztos, hogy én vagyok pesszimista, de nekem ez a kérdés elég légből kapottnak tűnik, igazán nem gondolod komolyan a dolgot, mert akkor nem így és nem itt tetted volna fel ezt a kérdést. Próbálj egy fokkal jobban utánajárni, és reálisnak lenni!

2014. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem annyira légbőlkapott. Jó pár éve tervezgetem, hogy milyen jó lenne, és néhány oldalt is megnéztem, de mind rengetegbe kerül, és nincs több millió forintunk csak a kiutazásra. A szüleimmel megbeszéltem, maximálisan támogatnak, és nem is egyedül mennék, hanem a barátnőmmel. + van középfokú nyelvvizsgám angolból.
2014. dec. 1. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
YFU oldalát nézd meg,ok nem olyan drágák.
2014. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. dec. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!