Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit lehet tudni az ERASMUS...

Mit lehet tudni az ERASMUS programról, ösztöndíjról?

Figyelt kérdés
Ki, hogyan, ilyen körülmények közt igényelheti, hogyan lehet pályázni? Én passzív féléven vagyok egy egyetemen, igényelhetem? Segítséget előre is köszi

2014. dec. 8. 17:59
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nem, passzív félévben egészen biztosan nem igényelheted, hiszen olyankor valójában diák jogviszonyod sincs.

Az iskolák ki szokták írni rá a pályázatokat és a feltételeket, amiket teljesítened kell, ha ezt elnyered mehetsz, viszont ehhez aktívnak kell lenned a suliban. És mivel nem pikk pakk egyik héten pakolsz, a másikon mész, ezért általában a következő félévre lehet pályázni. De ezekről bővebb információt biztosan kapsz az adott intézmény tanulmányi osztályán.

2014. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de én úgy hallottam pár napja az egyik ismerősömtől, hogy passzív félévesek is igényelhetik, ő passzív félélvesen van kint, azt mondta. Akkor ez kamu?
2014. dec. 9. 11:53
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, mindegy, mindenesetre írtam az adott intézménynek
2014. dec. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!