Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy átlagos tanuló lány...

Egy átlagos tanuló lány bírhat ennyi nyelvet külön venni?

Figyelt kérdés
Sulinkban egy (magyar) lány Olaszországban fog továbbtanulni egyetemen de nem olasz hanem angol nyelven szeretne gazdaságot tanulni. Középszinten beszél olaszul és angolul is... Lehetséges hogy valaki magyarként egy olasz környezetben élve tudjon angol nyelven tanulni GAZDASÁGOT? Úgy hogy utánna le is tudjon vizsgázni? Jó tanuló meg minden csak szerintem erre csak a zsenik képesek vagy nem? Nekem is tetszene hasonló terv de én nem hinném hogy ez sikerülhetne...
2015. jan. 22. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges? Ha minden összejön, akkor én magyarként Franciaországban fogok németül, angolul és franciául tanulni az egyetemen, és ez is teljesen reális.


Egyébként az arisztokraták régen akár 4-5-6 nyelven is folyékonyan beszéltek, külföldi iskolákba jártak, és semmi bajuk nem volt tőle.

2015. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy kis irigységet érzek a szavaidból. Simán teljesíthető, egy kis plusz szorgalommal az amit írtál. Ha pedig magadban sem hiszel akkor bele se vágj hasonló dologba, bár ha tényleg ezt szeretnéd, hogy külföldön tanulj, és nem csak azért mert ennek a lánynak ez a terve, akkor egy próbát megér. Hajrá! :) ;)
2015. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne bírná. A lányom középfokon beszélt angolul és pár hónap alatt felfejlődött felsőfokra a nyelvtudása angliában. Most angol nyelven tanul franciát és spanyolt, jövőre felveszi a latint is mellé. Emellett középfokon beszél japánul. Szorgalom és tudásvágy, ennyi az egész.
2015. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!