Amerikai egyetemek?

Figyelt kérdés

Nos, az a kérdésem, hogy milyen Amerikai egyetemek vannak, amik megérik, és egy magyarnak is van esélye?


Esetleg olyan emberek is írhatnának ide hozzászólást, akik Amerikába laknak/tanulnak, és tudnak az ilyenekről.



2015. márc. 6. 10:58
 1/1 anonim válasza:
Kint tanultam gimiben és tovább tanuláshoz én SAT vizsgát választottam, nem a GED vizsgát avval nincs annyi lehetőség, neked is kell SAT vizsga meg TOEFL vizsga ha USA-ban akarsz tanulni egyetemen, SAT vizsgád külföldi ként 1800pont legyen azért és a TOEFL is 80-90pont, meg kell a tanárodtól ajánló levél, + neked kell írni egy önéletrajzot, na és az anyagiak, kint tanulni drága külföldi diákként az UCLA-n kb $20000/félév a tandíj, privát egyetemeken (YALE, Harvard, stb) ott a duplájával lehet számolni, persze vannak ösztöndíjjak de még akkor is elég pénzes.
2015. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!