Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy magyar állampolgár jelentk...

Egy magyar állampolgár jelentkezhet egy küldöldi egyetemre? Az NYU ra szeretnék és nem tudom h mik lennének a feltételek ha egyáltalán lehetséges. Minden létező lehetőség érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Papíron EGT-tagállamokon belül minden állampolgár ugyanolyan feltétlekkel jelentkezhet. Persze a nyelvtudást sok helyen elvárják.
2010. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
persze hogy jelentkezhet.lehet én vagyok alul művelt, de most így nem tudom mi az a NYU, de biztos van honlapja, ahol meg tudod nézni a feltételeket, esetleg írhatsz nekik, vagy hívd föl őket, hogy zajlik a dolog.
2010. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi az a NYU?
2010. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Basszus. New York University.
2010. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Most megnéztem: New York University

Hát, nem lesz olcsó...

2010. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én csak a Columbiát ismerem New Yorkból. Én a Tuftsra jártam azt tudjátok e hol van?
2010. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elösszöris köszi mindenkinek aki válaszolt..:) még csak 10. vagyok és most kezdtem el külön angolra járni h 12.be letegyem a nyelvizsgát..Magyarul még nem vagyok olyan szinten h az NYU honlapján lévő mindenféle kifejezéseket megértsem..:/ És abba az ETG be vagy mibe Mo.is beletartozik? Mert én mindenkitől azt hallottam h mennyire nehéz még turistaként is kimenni az USA ba nem h még egyetemre..
2010. febr. 15. 17:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi h tudom h nem lesz olcsó..:/ De én olyan 10 millióra számoltam de ha kevésre saccoltam akkor javítsatok ki:)
2010. febr. 15. 17:25
 9/18 A kérdező kommentje:
16:27 es lécci mondj el egy pár dolgot h milyen volt,megérte e ..stb :)))
2010. febr. 15. 17:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Először is nem ETG, hanem EGT:) Azaz Európai Gazdasági Térség, amibe igen, Mo. beletartozik, az USA viszont nem.

Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mik a feltételei az ottani továbbtanulásnak külföldiként.

De kemény dió lesz, az biztos...

2010. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!