Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetem kulfoldon a kovetkezo...

Daxika kérdése:

Egyetem kulfoldon a kovetkezo erdemjegyekkel lehetseges-e?

Figyelt kérdés

Szoval, matek 3, tortenelem 3, tars.ismeret 4, angol 5, nemet 4, irodalom nyelvtan 2-2, info probaerettsegi 5 lett, iden irom elorehozottat. tobbi erdektelen 4-5.

Hollandia Saxion egyetemre akarok jovore menni, 11.be jarok jelenleg. Tandijasra szeretnek, nem a penzrol van most szo, hanem hogy van-e esely hogy felvegyenek. (angolt hagyjuk, azt jovore megcsinalom a IELTS nyelvvizsgat szoval az meg lesz 100%) Ja es elfelejtettem, ertelem szeruen vagy Game Engineer, vagy Software Engineer szakra, mellette jovore emelt infot fogok tenni. szoval info 100%ban kell :):)



2015. ápr. 27. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom azokon a szakokon nagyon durva a matek. osztálytársam ilyesmi szakra jár itthon, négyes lett az emelt matekja és ott megbukott.
2015. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az az igazsag, hogy lehet erdekesnek hangzik, itt gimnaziumba szo mi szo, rossz kifejezes, de szopok, tanarok nem birjak a fejem mert elegge onfeju vagyok, en nem nyalizok senkinek, es peldaul a magyar jegy az teljesen ebbol van, es a matekra pedig uj tanar jott az evre, es fel evig tartott mire rajott hogy en semmi rosszat sem akarok neki. matekhoz pedig nagyon jo logikam van mindenki szerint, es erdekel is a tema.
2015. ápr. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!