Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » EF nyelviskola külföldi...

EF nyelviskola külföldi tanfolyamairól tapasztalat?

Figyelt kérdés
Angolt szeretnék tanulni anyanyelvi környezetben, ezt az iskolát találtam, de elég húzósak az áraik. Van itt valaki, aki tudna pár mondatot mondani a tapasztalatairól?

2015. máj. 11. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2006-ban voltam az EF-el Máltán. Nagyon amatôr szervezés volt, kb semmi angolt nem tanultam :( Csupán egy utazás volt, ennyi. Persze ez 9 éve volt, azóta nem tudom h változott-e a helyzet.
2015. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Én is gondolkoztam rajta anno (2012-ben), hogy kimegyek rá, de semmit nem ér. Nyelvet nem nagyon tanulnál (+ ahogy olvastam elég gyér az oktatás színvonala is), hisz elsődlegesen nem is ez a célja ennek. Ez inkább nyelvtanulásba bújtatott nyaralás. Sokan pl.: így mennek ki nyaralni az USA-ba. Inkább felejtsd el az EF-t (más alternatívát se tudok ajánlani, mivel mind általában hasonló).
2015. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megdöbbentett, amit írtatok, mert különböző külföldi oldalakon jó vélemények voltak magáról a nyelvoktatásról. Rengeteg pénzembe kerülne, ezért elsősorban tanulni mennék, a szórakozás másodlagos.


Esetleg valaki más iskolát/ magyar közvetítőcéget tudna ajánlani? Mert olcsóbban jön ki szervezetten, mintha magamnak neki állnék külön iskolát és szállást keresni.

2015. máj. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!