Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan kaphatnék ösztöndíjat...

Hogyan kaphatnék ösztöndíjat Amerikába?

Figyelt kérdés
Nagy álmom Amerikában az Academy of Art-on belsőépítészetet tanulni. De elég sok a tandíj, és arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetne ösztöndíjat szerezni. Egyáltalán lenne rá esély, hogy felvegyenek?

2015. máj. 11. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföldiként, nagyon-nagyon komoly eredmények nélkül a hátad mögött semmi esélyed nincs.
2015. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És például milyen "komolyabb eredményem" lehetne itt m.o.-on? Még gimnazista vagyok, milyen eredményt, lehetőséget szerezhetnék így 2 év alatt?
2015. máj. 11. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy magyar egyetem után is lehet odamenni... Vagy akár még később, miután már csináltál valamit.
2015. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Odamenni lehet, de ösztöndíjat nem fog kapni.
2015. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt keresgelj. Mivel gondolom nem vagy anyagilag eleresztve egy reszosztondij sem lenne elegendo arra, hogy ki tudd fizetni, teljes osztondijjat pedig ketlem, hogy adnanak.

2015. máj. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mondtam anyának hogy mennyibe kerül, megkérdeztük ismerősünket az elélésrő és anya azt mondta fizeti nekem. Ha nem kapok még rész ösztöndíjat sem, akkor is. Nővéremtől így is kevesebbe "kerülök" mivel neki az egyetem 3 000 000 Ft per félév.
2015. máj. 12. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok, hogy megtehetitek! Ebben az esetben viszont tényleg használd ki a lehetőséget! Nézz utána az adott intézmény oldalán, hogy milyen felvételi eljárás van, milyen követelményeik vannak (pl. nyelvvizsga szempontjából). Semmi sem lehetetlen:)
2015. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmutatnad mi alapjan jott ki, hogy olscobban jossz ki mint a novered?


[link]

Az egyetem honlapjan ki van szamolva mennyibe kerul egy ev alapkepzes:


Estimated undergraduate expenses for a full-time student are $22,086.


Ez durvan 6 millio forint.

2015. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!