Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Sikeres felvételi kell....

Gergő Filó kérdése:

Sikeres felvételi kell. Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10. osztályos vagyok! Óriási elképzeléseim vannak a jövőre nézve ezért is szeretnék a legjobb felsőoktatásban részesülni. El is határoztam hogy én bizony Angliában fogok tanulni és Cambridge/Oxford egyetem padjai fogom koptatni.

Tanulmányi eredményeim egész jók (4,4-4,5), közösségi munkát is gyakran végzek, ellenben félek h ez nem elég. Milyen csoportokba jelentkezzek hogy igen nyerő legyen a felvételi ama iskolákba. Tudom kissé zavarosan irtam meg.. bocsi:D



2015. jún. 18. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen közösségekbe jelentkezzek egyszerűen nem tudom jobban megfogalmazni..D:
2015. jún. 18. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A tanulmányi eredményeid elég gyengék.
2015. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Az egész jó tanulmányi eredmény ilyen neves egyetemekre édes kevés. Ezen kívül a legfontosabb az lenne, hogy nekiállj dolgozni, mert hacsak nem milliomosok a szüleid, esélyed nem lesz kifizetni a tandíjat. Külföldiként pedig nem fogsz ösztöndíjat kapni. Álomvilágban élsz...
2015. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az általad említett egyetemeken évi átlag 6 millió forintot kell fizetned. Megengedhetitek ezt magatoknak? Mindezek mellett a 4.4-4.5 átlag elég gyengének számít, így nincs esélyed. Angolul mennyire beszélsz?
2015. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eper-répa-barack válasza:
100%

Vannak itthon is jó AMA ISKOLÁK!

Vagy ez a szövegelés csak valami parasztvakítás?

2015. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Az eredmenyeid eddig semmit se ernek, ezt nem bantasbol mondom. Nem tudom mit akarsz tanulni de abbol a temabol surgosen kezdj el versenyekre jarni hogy fel tudj majd mutatni vmilyen helyezest, a legjobb lenne nemzetkoziekre kijutnod. Egyik baratom nemzetkozi fizika olimpiat nyert meg OKTVt, na ilyenek kellenek AMA iskolakba :DDD ezenkivul turbozd fel ezt a koszossegi munkat h eladhato legyen es ha tudsz akk csinalj mindenfele plusz dolgot en pl latint felvettem plusz targynak meg ilyenek. Ha szerzel barmilyen kituntetest legyen az igazgatoi, nevelotestuleti stb az is hasznos es legyel DOK tag mert az angliaban eleg elismert.
2015. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Igy van, utolso jol irja. A tanulni kivant temakorben fel kell tudj mutatni valami munkassagot...


pl. ha irodalomra felvetelizel, akkor be kell(ene) mutass verseket, novellakat, tanulmanyokat stb, amiket te irtal (es versenyeket nyertel vele, vagy valahol megjelentek... termeszetesen angolul).

2015. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!