Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Európában magyarként mely...

Európában magyarként mely egyetemeken lehet informatikusnak tanulni ingyen (tandíjmentesen)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy angol nyelven.
2015. jún. 21. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha informatikus szeretnél lenni, bizonyára felhasználói szinten már tudod használni a számítógépet. Ebben az esetben ajánlom a fantasztikus Google nevű csodát, amin keresztül még az anyukám is tud keresgélni dolgokat, pedig ő aztán a bekapcsoló gombot is tíz percig keresi.
2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ausztria, Dánia, Svédország, Skóciában első diploma ingyenes, Finnország. Meg még néhány országban. Google-ben megtalálod
2015. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Budapesti Műszaki Egyetem

ELTE

Corninus

Óbudai Egyetem

Debreceni Egyetem

Miskolci Egyetem

2015. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben Ausztriában tudsz, ha van nyelvvizsgád.
2015. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Marhajó; kérdező. Ingyen; ja, és majdnem elfelejtetted, hogy angolul. Természetesen.


Már sejtjük a következő kérdést.

2015. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégis miről beszélsz, utolsó válaszoló?
2015. júl. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!