Málta vagy London?

Figyelt kérdés

2 hétre szeretnék kimenni angolt tanulni és nem tudom eldönteni hogy hova.

ápriliban voltam Londonban. imádom azt a várost. amióta tudom hogy mi az a London oda akarok menni és mikor hazajöttem kimondhatatlanul rosszul éreztem magam hogy ennyi volt és itthon vagyok.most meg hogy megtudtam hogy van ilyen lehetőségem hogy kimehetek nagyon boldog voltam.

a nyár elején úgy volt hogy megyünk simán nyaralni a családdal és akkor nagyon el akartam menni Máltára vagy Ciprusra. és egyik helyen se voltam. és most itt van Málta.. hogy mehetek oda. meg persze tengerpart úgyhogy annak is nagyon örülnék.

úgy áll a helyzet hogy ma kéne foglalni és nem tudok dönteni hogy hova menjek. kérlek adjatok tippeket vagy véleményt vagy akármi mert nem tudok dönteni.



2015. júl. 6. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
London. Málta annyira nem érdekes, meg oda vagy bármilyen más tengerpartra könnyebben el tudsz jutni, mint két hétre Londonba. Ott még bőven van mit megnézned, ha beleszerelmesedtél ebbe a városba.
2015. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!