Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik EU-n beluli pilotakepzo...

Melyik EU-n beluli pilotakepzo intezmenyt ajanllanatok?

Figyelt kérdés
Sporoltam 3 millio forintot es szeretnem elkezdeni a pilotakepzest, tudom, hogy a kereskedelmi licence megszerzesere nem eleg, de az elso lepesekre igen. Angolul jol beszelek, igy kulfoldon szeretnem csinalni a kepzest ( mert mellette tudnek dolgozni is, irorszagra, hollandiara vagy angliara gondoltam) esetleg van valakinek tapasztalata ilyesmi teren? Az, hogy forgoszarnyu vagy merevszarnyu pilota leszek mar kevesbe erdekel! Ja annyi, hogy most 29 eves vagyok szerintem 31 leszek, mikorra meglesznek a repulesoraim a kereskedelmi licencig. Nem leszek tulkoros ugye? 31-32 evesen meg boven dolgozhatok ebben 10-15 evet igaz?

2015. aug. 17. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!