Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kissé összetett kérdés, hová...

Kissé összetett kérdés, hová lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, most 12. osztályos. Szeretnék külföldön továbbtanulni, de még igazán azt sem döntöttem el hogy mit. Angol nyelvterületre szeretnék menni, Izland is érdekel, esetleg Skócia, Ír ország... tapasztalatokat is szívesen olvasok küldöldön tanuló diákoktól, néhány egyetemről leírásokat, vagy szimplán csak a nevüket, mert most teljesen tanácstalan vagyok.

Média érettségim lesz idén ami választott, tavaly informatikából már megcsináltam az előrehozottat, alkalmazott fotográfiából lesz szakvizsgám ha minden jól megy jövőre. Érdekel a média, a rajz, a fotó, animáció, grafikai dolgok, az írás, az állatok, de igazából a földrajz, biológia, a Földdel, űrrel kapcsolatos dolgok is, szóval szívesen lennék valami biológus, orvos szerűség is, kérdés lenne-e hozzá agyam, meg ezt a fotó-média irányt már elkezdtem.

Szóval tudom hogy hülye kérdés, de talán mégis el tudok indulni valamerre ha adtok tippeket :D vagy nem.. de ha nem írom ki ezt a kérdést akkor se biztos hogy előbbre leszek pár hónapon belül :D



2015. szept. 3. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most kezdek majd kint Londonban, a University of Greenwichen. Ha bármi érdekel, írj nyugodtan, válaszolok bővebben is :) Azon ne nagyon aggódj, hogy mit akarsz tanulni, még van egy kis időd eldönteni. Tavaly ilyenkor még lövésem nem volt, hogy mit tanuljak, aztán a hónapok alatt szépen kialakult. Koncentrálj arra, hogy mi az, ami igazán érdekel, mi az amit tudnál még évekig behatóbban tanulni.
2015. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!