Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek harmadévesen gáz...

Szerintetek harmadévesen gáz erasmusozni?

Figyelt kérdés
úgy néz ki hogy harmad évesen mennék ki, szerintetek ciki ? ti mikor mentetek ki
2015. szept. 15. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Még sose voltam erasmusozni, de nagyon szeretnék. Ha ilyenkor jött össze, akkor menj nyugodtan. Személy szerint egyáltalán nem tartom cikinek (miért lenne az?), illetve ilyesmiért kihagyni egy ilyen lehetőséget butaság. :)
2015. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de huszonévesen komolyan ott tart némelyik egyetemista, hogy "akkor ez most ciki?" ??? Ez már nem az első ilyen jellegű erasmusos kérdés a napokban, amit olvasok, elképesztő... Na, ez ciki egyébként...
2015. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való. Egész végig ilyen baromságokon pörögnél.
2015. szept. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nagyon fura, hogy sokan még itt tartanak, hogy ciki/gáz 25 felett elkezdeni az egyetemet, mesterre menni (ezek kb. naponta vannak), most meg az erasmus is. Menjél nyugodtan, kutyát se fogja érdekelni. Főleg mivel első évben nem lehet és általában 6-7 szemeszter egy BSc, amiből a 7. általában gyakorlat, szóval az egyetemisták zöme másod vagy harmadévesen megy ki. Ergó teljesen normális, ha harmadévesen mész ki. Ismerek olyanokat, akik harmadévesen mentek ki, egyik se tartotta cikinek, mert ez teljesen normális. Nekem ez a 2 évem, én is szeretnék kimenni, de anyagiak miatt most még csak gyűjtöm a pénzt és csak jövőre megyek. Meg se fordulta fejemben, hogy ez gáz :D
2015. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen tervezem :)
2015. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!