Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Első félévben áthallgatásra...

Első félévben áthallgatásra menni?

Figyelt kérdés

SZTE-n tanulok és októberben mehetnék Kolozsvárra 2 hétre áthallgatni, ami nagyon megtetszett, de elsős vagyok.

Nem tudom hogy bemerjem e vállalni. A szakon úgy tudom más nem jelentkezik, szóval biztos hogy idősebbekkel mennék, viszont még az itteni egyetemet sem ismerem, ráadásul pont akkor lennének az első zh-im.

Nagyon elmennék, de nem merek így friss arcként belevágni. Vagy nyugodtan?



2015. szept. 18. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal önmagában nincs baj, hogy csak te mennél, és idősebbek lennének. Viszont azt neked kell tudnod, mennyire sikerült belerázódni az egyetemi életbe és az itteni tanulásba. Saját tapasztalatom az volt, hogy gólyaként nagyon rosszul osztottam be az időmet, és az első félév nagyon rosszul sikerült. Én nem vállaltam volna be pont a zh-k idején egy ilyen kiruccanást, mivel utána az ember csak kapkodja a fejét, hogy sikerüljön mindent bepótolni. Ha van lehetőség a későbbiekben is ilyen jellegű áthallgatásra, én a helyedben várnék vele :)
2015. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!