Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Üdv mindenkinek! Lenne egy...

Üdv mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem hogy vannak magyar nyelvű felsőoktatási intézmények külföldön?

Figyelt kérdés
Egyetemre vagy főiskolára szeretnék majd járni. Elsősorban persze Magyarországon szeretnék tanulni, de egy külföldi, magyar nyelvű egyetem is érdekelne. Vannak egyáltalán ilyenek? Ha igen akkor valaki tudna linkelni? Vagy le tudná írni őket?

2015. okt. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs.
2015. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van igen.

Pl. Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem

Babeș–Bolyai Tudományegyetem

2015. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komárnoban is van
2015. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam külföldi magyar iskolákról, de az csak gimi volt ha jól tudom. Azt javaslom keress a neten, és a találatok után szűrni tudsz majd, illetve keresési ötletet kapsz!
2015. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!